Cuarțul dvs. Calacatta va fi produs așa după ce vom stabili un parteneriat?

01-09-2022

După confirmarea cuarțului (calacatta alb) eșantionare de produs de către clientul nostru, am continuat cu producția la scară largă propriu-zisă și am urmat procesul de producție obișnuit, care de obicei merge în următoarea ordine;

calacatta quartz slab

1. Clientul nostru își alege stilul preferat


Deoarece este obiceiul nostru, suntem întotdeauna deschiși la alegerile și specificațiile clienților noștri. Cu toate acestea, cu experiența noastră bogată în comerț, putem oferi câteva sugestii utile clienților noștri pentru a ne asigura că nu le oferim nimic altceva decât ce este mai bun.


2. Confirmarea ofertei


Pe baza stilului pe care trebuie să-l fi ales clientul nostru, am pregătit o ofertă rezonabilă și prietenoasă de buzunar, care se va încadra în bugetul clientului nostru pentru produsele și stilul pe care le-au solicitat.


3. Livrarea eșantionului de produs


După ce oferta noastră a fost acceptată de clientul nostru britanic, am continuat să producem un eșantion pilot, pe care l-am trimis clienților noștri pentru a le citi.


4. Confirmarea eșantionului de către clientul nostru


După ce au primit eșantionul de produs trimis clientului nostru, aceștia au fost impresionați de design și am primit de la ei aprobarea de a continua producția la scară largă a plăcii de piatră de cuarț.


5. Clientul face un Depozit pentru producția de masă 


Deoarece eșantionul de produs a trecut cu succes inspecția lor și au confirmat că este exact ceea ce au solicitat, au depus plata pentru producția în masă a comenzii.


6. Producția în masă a produselor 


Fără să pierdem mai mult timp, echipa noastră de muncitori a intrat direct în procesul de producție și fiecare mână a fost pe punte pentru a se asigura că suntem la timp cu livrarea și că avem în continuare calitatea la inimă.


7. Ambalare și livrare

calacatta quartz slab

După producția cu succes a întregii plăci de piatră de cuarț care a fost comandată de clientul nostru, produsul a fost bine ambalat și expediat din fabrica noastră exact la timp.


Xiamen Yeyang Stone Groups sunt în domeniul producției de piatră de peste 28 de ani.


Din 2012, am deschis o fabrică de piatră de cuarț și am stabilit propria noastră echipă de cercetare și dezvoltare a tehnologiei pietrei de cuarț, precum și propria noastră echipă de vânzări. De-a lungul anilor, a devenit treptat un furnizor de piatră de cuarț relativ influent în industria pietrei de cuarț. Datorită liniilor de producție avansate de înaltă tehnologie și tehnicienilor profesioniști, avem un avantaj unic în rândul colegilor noștri. Suntem buni la producerea de blaturi proiectate (blaturi standard, blaturi de dimensiuni personalizate) și plăci de înaltă calitate Calacatta alb, Calacatta auriu și de dimensiuni mari, care pot oferi clienților noștri prețuri preferențiale și cel mai bun suport de servicii.


YEYANG Stone și-a menținut o reputație puternică de-a lungul anilor ca furnizor de încredere de plăci de piatră de cuarț pentru o gamă largă de clienți la nivel mondial. Și, garantăm în permanență calitate pentru a ne asigura că clienții se bucură de o experiență optimă.


Dacă sunteți în căutarea unui sfat cu privire laplaca de cuarț calacatta, echipa noastră este întotdeauna gata să ajute.


Obțineți cel mai recent preț? Vom răspunde cât mai curând posibil (în maxim 12 ore)

Politica de Confidențialitate